חזרה לגלרית מגמות לימוד
הנדסאי חשמל
מקצוע לחיים
הנדסאי חשמל זה מקצוע פרקטי ומבוקש אשר יש לו נגיעה כמעט בכל תחום בחיים. מתוך כך, אפשרויות התעסוקה של הנדסאי החשמל רבות ומגוונות, לדוגמה: ביצוע ופיקוח על עבודות חשמל, עבודה במשרדי תכנון ופיתוח, שיווק ומכירות של ציוד חשמלי, שירות ותחזוקה במפעלים גדולים, עבודה בתחום הפיקוד והאוטומציה. בוגרי המגמה נקלטו בהצלחה במפעלים ובארגונים רבים.

תוכנית הלימודים
תכנית הלימודים של לימודי חשמל כוללת מקצועות בסיס טכניים ומדעיים וכמובן הכשרה מקיפה בתחום החשמל, בית חכם – תיאוריה ומעשי.
התלמידים ילמדו :אנגלית טכנית, תורת החשמל, מבוא למחשב, מערכות ספרתיות, אלקטרוניקה תקבילית, מעבדה לחשמל, מדידות, אלקטרוניקה יישומית, אלקטרוניקה של מערכות הספק, המרת אנרגיה ומערכות הספק, מתקני חשמל, מכונות חשמל, בקרה, מעבדת בקרים, מעבדת בקרה, מעבדת מכונות חשמל, וסיום בפרויקט גמר.

נסיון בצבא
המסלול הלימודי מכשיר את המועמדים לגיוס לתפקיד הנדסאי חשמל, ופותח עבורם את הדרך לשירות איכותי ומשמעותי ביחידות הטכנולוגיות השונות של צה"ל. החשמל הוא צורך מהותי ומשמעותי בכל היבט בחיינו וכך גם בצבא, החל מהיחידות הטכנולוגיות הסודיות ביותר ועד יחידות השדה ומערכות הטכנולוגיה השונות.
הצבא רק הולך ומתפתח מבחינת המערכות המתקדמות שבהן נעשה שימוש, לכן עולה ביחס ישיר הצורך המהותי של הצבא באנשי טכנולוגיה מיומנים המוכנים להשקיע ובתמורה לקבל מקצוע לחיים.
ניתן לחתום קבע להמשך שרות כהנדסאי חשמל בצבא, תוך קבלת תנאים משופרים ומשכורת מכובדת.
למה דווקא כנפי רוח?
הצוות שלנו
מגמות לימוד
תלמידים ממליצים
משאבי למידה
בית
אודות
צור קשר
מסלולי לימוד
בוגרים
שלבי רישום
טפסים
תלמידים מספרים
כניסת תלמידים